Blog o rowerach elektrycznych

5 mitów na temat rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne obrosły wieloma mitami. Od ich legalności, po teorię o silniku pracującym bez wysiłku kolarza. Dziś postaramy się zmierzyć z najczęściej przewijającymi się w dyskusji wątpliwościami i odpowiedzieć na najbardziej nurtujące odwiedzających sklep ecyklopedia klientów. 

Rowery elektryczne to nie moda

Rowery elektryczne zyskują popularność zarówno w Polsce, jak i w Europie. W Belgii sprzedaż e-rowerów wyprzedziła już sprzedaż rowerów tradycyjnych. Coraz częściej zauważalny jest szereg zalet, jakie niesie za sobą elektromobilność. Wspomaganie elektryczne podnosi poziom komfortu jazdy, a jednocześnie stanowi ekologiczną alternatywę dla samochodu.

Wielkie otwarcie!

Poznaj rowery wyjątkowych marek: Greyp, Riese&Muller, NOX, Orbea, WOOM. Wpadnij się przywitać, zobacz naszą przestrzeń i weź udział w jazdach próbnych. Nie może Was zabraknąć 26 czerwca na warszawskim Żoliborzu przy Rydygiera 14.

Pierwsze wrażenia z jazd próbnych

Pierwsze wiosenne wypady testowe za nami! W dwudziestoosobowej grupie pokonaliśmy w terenie 45 km zaledwie w 2 godziny. Puszcza Kampinoska zapewniła zarówno strome podjazdy jak i trudny, piaszczysty teren.

Joy Ride

W tym tygodniu widzimy się na najlepszym w Polsce festiwalu rowerowym Małopolska Joy Ride Festiwal! Od piątku do niedzieli (18-20.06) znajdziecie nas w Kluszkowcach z całą flotą elektrycznych rowerów #Greyp, które nie mogą się doczekać testów!