• Rowery elektryczne

    Rowery elektryczne

Wykorzystaj „e” moc!

Swoją rosnącą popularność rowery elektryczne zawdzięczają wszechstronnemu zastosowaniu oraz wyjątkowemu designowi, jednym zapewniając komfort miejskiej jazdy w drodze do pracy, innym gwarantując wsparcie podczas wymagających przejazdów.

Greyp rower elektryczny - przetestuj

 Rowery elektryczne miejskie

Rower elektryczny miejski

Szybciej.

Miejskie elektryki to połączenie designu i wygody. Nie trać czasu i energii w korkach, czy komunikacji miejskiej. Naładuj się pozytywną energią w drodze do pracy, dotrzyj szybciej do biura i nie spóźnij się na spotkanie z przyjaciółmi. Dbaj o siebie i środowisko, wciąż świeży i na luzie.

Dla kogo: dla osób, które chcą zamienić samochód na rower, które chcą miejski rower z dodatkowymi funkcjonalnościami, oraz dla tych, którzy chcą wyznaczać nowe trendy w poruszaniu się po mieście.
Do jakiej jazdy: poruszanie się po mieście, wycieczki na płaskim terenie.

Elektryczne rowery miejskie

 Rowery elektryczne górskie

Rowery elektryczne górskie MTB

Wyżej.

Rowery eMTB idealnie sprawdzą się poza ubitymi trasami i w terenie górskim. Innowacyjne rowery przełajowe przy wsparciu napędu elektrycznego pozwalają efektywniej pokonywać trudności terenu, a dzięki pojemnemu akumulatorowi zapewniają dłuższą i przyjemniejszą jazdę, dzięki czemu wjedziesz wyżej niż kiedykolwiek wcześniej!

Dla kogo: dla amatorów górskich wypraw, miłośników adrenaliny, zawodników enduro
Do jakiej jazdy: przejazdy w terenie górskim oraz cross country

Greyp rower elektryczny - przetestuj

 Rowery elektryczne trekkingowe

Elektryczne rowery trekkingowe

Dalej.

Niezawodne rowery wyprawowe, świetnie sprawdzą się zarówno podczas wakacyjnej eskapady jak i całodziennej wycieczki z rodziną lub przyjaciółmi. Dzięki wsparciu nowoczesnego napędu elektrycznego rozłożysz swoje siły efektywniej i dojedziesz dalej, niż planowałeś.

Dla kogo: dla osób lubiących długie rowerowe wycieczki poza miasto, dla amatorów bike packingu
Do wszechstronnej jazdy: utwardzone nawierzchnie, polne drogi i szutry

Składane rowery elektryczne sklep warszawa - model VELLO metalic

 Rowery elektryczne składane

Składane rowery elektryczne sklep warszawa - model VELLO metalic

Wygodniej.

Składaki to już nie tylko domena tradycyjnych rowerów mechanicznych. Dzięki znacząco niższej wadze od zwykłych e-bike’ów i zredukowanym po złożeniu rozmiarom, ułatwione jest pokonywanie typowo miejskich przeszkód, takich jak np. schody, usprawniony jest transport roweru publicznymi środkami komunikacji, a nawet we wnętrzu bagażnika nawet niedużego auta. Taki pojazd zajmuje mało przestrzeni w miejscu jego przechowywania – w domu lub w biurze.

Dla kogo: dla osób, które chcą sprawnie przemieszczać się po mieście i łączyć dojazdy rowerem z komunikacją innymi środkami transportu
Do jakiej jazdy: poruszanie się po mieście i po utwardzonych drogach poza nim na niezbyt długich dystansach

Rowery elektryczne cargo - transportowe

 Rowery elektryczne Cargo

Rowery elektryczne cargo - transportowe

Lżej.

Rowery transportowe to rozwiązanie dla osób, które w wygodny i łatwy sposób chcą przewozić towary, zakupy, a nawet dzięki specjalnie zaprojektowanym bezpiecznym elementom – dzieci. Niezależnie od ładunku i rodzaju trasy, e-cargo da Ci nowy rodzaj komfortu, odciążając Cię zarówno w domu jak i w pracy. Pozwól sobie żyć lżej.

Dla kogo: dla rodziców z dziećmi oraz dla przewożących ładunki
Do wszechstronnej jazdy: po każdym rodzaju nawierzchni

dziecięce rowery elektryczne

 Rowery elektryczne dziecięce

Elektryczne rowery dziecięce

Z uśmiechem.

Dostosowane do dziecięcych możliwości i potrzeb, maksymalizują frajdę z jazdy i dają młodym rowerzystom większe możliwości zarówno w terenie, na rodzinnej wycieczce czy podczas przejażdżki z przyjaciółmi. Niezależnie czy w drodze do szkoły czy podczas rodzinnych wakacji, najmłodsi wjadą z uśmiechem pod górkę i pod wiatr.

Dla kogo: dla dzieci i nastolatków
Do wszechstronnej jazdy: po każdym rodzaju nawierzchni

Rowery elektryczne szosowe

 Rowery elektryczne szosowe

Rowery elektryczne szosowe

Razem.

Wygląd klasycznej szosy plus dyskretne wspomaganie. Szybsze i bardziej wydajne. Dzięki nim maksymalnie zaplanujesz swój trening, rozkładając siły zarówno na tam jaki i z powrotem. Dopiero zaczynasz swoją przygodę z kolarstwem? Świetnie, dzięki elektrykowi dołączysz do grona kolarskich przyjaciół, nie zostając w tyle.

Dla kogo: dla amatorów długich dystansów
Do wszechstronnej jazdy: po utwardzonej, równej nawierzchni