• Akcesoria

  Akcesoria

Akcesoria do rowerów elektrycznych

W sklepie rowerowym ecyklopedia kupisz nie tylko rowery elektryczne. W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości akcesoria rowerowe:

Sprzęt niezbędny do komfortowej i bezpiecznej jazdy z dzieckiem 

Zastanawiasz się, jak bezpiecznie wozić dziecko na rowerze lub jak podróżować na rowerze z psem? W swojej ofercie posiadamy przyczepki rowerowe Croozer oraz foteliki na rower Thule. 

Akcesoria do transportu rowerów oraz zabezpieczenia rowerowe 

Szukasz sprzętu do transportu e-bike, nie wiesz jaki bagażnik na e-bike wybrać? Odwiedź nasz sklep i sprawdź bagażniki rowerowe Yakima oraz haki holownicze do samochodów marki Westfalia/Brink. 

Podpowiemy również, jak zabezpieczyć rower i wybierzemy odpowiednie dla Ciebie zapięcia rowerowe m.in. firmy Abus.  

Kaski rowerowe oraz odzież na rower

Nie wiesz, jaki kask rowerowy wybrać? Sklep rowerowy ecyklopedia posiada w swojej ofercie kaski rowerowe dla dzieci marki Abus oraz kaski rowerowe POC. Nasz fachowy zespół pomoże wybrać najbezpieczniejsze rozwiązanie. Wesprzemy Cię również w wyborze odpowiedniego ubrania na rower POC. 

Trenażery

Chcesz zadbać o formę bez względu na pogodę? Zamów u nas trenażer Tacx, który pozwoli Ci trenować także w domu. 

Elektronika Garmin od ręki 

Misją Garmin jest wspomaganie Twoich pasji, niezależnie od tego, co robisz. W naszej ofercie znajdziesz zegarki, liczniki rowerowe, monitory aktywności i urządzenia nawigujące. Dzięki danym zbieranym przez przyrządy Garmin, uzyskasz dowody na to, jak ciężką pracę wykonałeś. Obserwując swoje postępy będziesz mógł stwierdzić, w jakim kierunku prowadzić dalszą aktywność, a także na jakim poziomie wydajności obecnie jesteś. Sprzęt pozwala na gromadzenie danych zarówno rowerowych, jak i tych związanych z Twoim organizmem. Dzięki dokładnym pomiarom zapewnia trenowanie na właściwym poziomie energetycznym. Urządzenia Garmin są dostępne w naszym sklepie od ręki, zarówno dla biegaczy, cyklistów, a także innych sportowców. 

Wybierz spośród produktów liderów na rynku akcesoriów rowerowych, gwarantujących bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich najbliższych.

 • Croozer – przyczepki
 • Thule – foteliki rowerowe dla dzieci
 • Garmin – zegarki, akcesoria rowerowe
 • Abus – zapięcia rowerowe
 • Abus – kaski dla najmłodszych
 • Tacx – trenażery (utrzymanie formy e-kolarza)
 • POC – odzież dla rowerzystów i kaski
 • Yakima – bagażniki na hak do przewożenia rowerów elektrycznych
 • Westfalia/Brink – haki holownicze do samochodów