No mOre eXcuses

Marka powstała w 2004 roku, z założeniem produkowania bezkonkurencyjnych rowerów zjazdowych wyposażonych w najlepsze komponenty i podzespoły. Od 2016 marka skupia się na produkcji elektrycznych rowerów górskich, projektowanych w Niemczech, a wytwarzanych w Austrii. Wraz z serią HeLIUM, NOX stworzył nową gamę lekkich e-rowerów górskich (light eMTB) i był jednym z liderów wyznaczających trendy rozwoju rynku. Rowery te są wyposażone w lekki, kompaktowy napęd Fazua, który można całkowicie wyjąć z ramy karbonowej, przekształcając w mgnieniu oka elektryk w normalny rower górski.

  • HYBRID ALL-MOUNTAIN 5.9
  • HYBRID ALL-MOUNTAIN 5.9
Rowery elektryczne NOX HYBRID 5.9

HYBRID 5.9

Ceny od 20 700 zł

Prawdziwie wszechstronny rower, który będzie towarzyszył Ci na każdej trasie od ulubionych ścieżek wokół domu po alpejskie szlaki. Wyposażony w skok zawieszenia 150/160 i wysokiej klasy komponenty przeznaczone do jazdy all-mountain jest niezawodnym, solidnym i sportowym wsparciem na każdej trasie. Model ten wyposażony jest w napęd Brose S-Mag z maksymalnym momentem obrotowym 90Nm i z akumulatorem o pojemności 630Wh.

Rowery elektryczne NOX HYBRID 7.1

HYBRID 7.1

Ceny od 22 000 zł

Ten e-bike to optymalna symbioza pomiędzy siłą mięśni i wspomaganiem elektrycznym dla tych, którzy lubią ekstremalne, długie wyjeżdżenie na górskich trasach oraz okazjonalne wyścigi enduro. Model ten wyposażony jest w napęd Brose S-Mag z maksymalnym momentem obrotowym 90Nm i z akumulatorem o pojemności 630Wh, zapewnia on najbardziej naturalne wrażenia z jazdy.

  • HYBRID 7.1
  • HYBRID 7.1
  • HeLIUM Enduro 7.1 (light eMTB)
  • HeLIUM Enduro 7.1 (light eMTB)
Rowery elektryczne NOX HeLIUM Enduro 7.1

HeLIUM Enduro 7.1

Ceny od 26 900 zł

Wraz z serią HeLIUM, NOX przedstawia lekką linię e-rowerów górskich, ukierunkowaną na sportowe wyzwania, jednocześnie oddającą naturalne i dynamiczne wrażenia z jazdy bez silnika. Wyjątkowa smukła konstrukcja i niewielka waga pozwalają na górskie przeżycia, niedostępne wcześniej na rowerze elektrycznym. Niezwykle elastyczny napęd Fazua (60 Nm, 250 W, 252 Wh) podczas podjazdu zapewnia wiatr w plecy.


No mOre eXcuses

Prezentujemy wybrane egzemplarze spośród oferty producenta, pozostałe modele dostępne na zamówienie.