• rowery górskie

    Rowery górskie

Wyżej

Rowery eMTB idealnie sprawdzą się poza ubitymi trasami i w terenie górskim. Innowacyjne rowery przełajowe przy wsparciu napędu elektrycznego pozwalają efektywniej pokonywać trudności terenu, a dzięki pojemnemu akumulatorowi zapewniają dłuższą i przyjemniejszą jazdę, dzięki czemu wjedziesz WYŻEJ niż kiedykolwiek wcześniej!

Elektryczne rowery górskie - Greyp
Rowery elektryczne Greyp

Greyp

Rowery górskie Greyp to nie tylko coś, co zabierze Cię z punktu A do B. Rama z włókna węglowego, geometria enduro oraz imponujący moment obrotowy silnika – to jedne z głównych cech tych e-bike’ów.

Rowery elektryczne NOX

NOX

Marka skupiająca się na produkcji elektrycznych rowerów górskich, projektowanych w Niemczech, a wytwarzanych w Austrii. NOX stworzył nową gamę lekkich e-rowerów górskich (light eMTB).

Rowery elektryczne NOX
Rowery elektryczne Orbea
Rowery elektryczne Orbea

Orbea

Orbea to jeden ze światowych liderów wśród producentów e-bików. Wyznacza trendy, oferując wysokiej jakości produkty o innowacyjnych wzorach i materiałach.

Rowery elektryczne Riese & Müller

Riese & Müller

Marka dla wymagających rowerzystów, przywiązujących wagę do jakości wykonania, długiej żywotności oraz do wyjątkowego designu tych niemieckich e-rowerów.

Rowery elektryczne Riese & Müller