Mobilność przyszłości.

Dzięki dobremu pomysłowi z warsztatu w garażu można trafić na wiodące technologicznie rynki świata – Japonii, USA i Europy Zachodniej. Takim przykładem jest Riese & Müller, marka dla wymagających rowerzystów, przywiązujących wagę do jakości wykonania, długiej żywotności oraz do wyjątkowego designu tych niemieckich e-rowerów.

Wciąż wzrasta ekologiczna świadomość społeczeństwa. Zrównoważony rozwój, ochrona środowiska i odpowiedzialny styl życia to wartości coraz częściej wyznawane, szczególnie przez ludzi poruszających się na rowerach. Riese & Müller dostrzega ten trend, tworząc rowery z pasji, wspieranej dążeniem do perfekcji. Rezultatem są e-bike’i najwyższej jakości, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, wyposażone w najnowocześniejszą technologię i pionierski design.

Bezproblemowe użytkowanie, gwarantowana jakość wykonania i doskonałe zachowanie podczas jazdy to kwintesencja rowerów Riese & Müller.

Rowery trekkingowe:

 • Riese & Müller Superdelite
Rowery elektryczne NOX

Superdelite

Jazda jest celem.

Ceny od: 31 000 zł

Wielka pojemność akumulatora na każdą wyprawę, wygoda, stuprocentowa przyjemność z jazdy, wsparta najnowocześniejszą technologią zapewniającą bezpieczeństwo – Superdelite to rower elektryczny, który pozwala na dużo więcej niż codzienna jazda. Podwozie z pełną amortyzacją Control Technology w połączeniu z akumulatorem o pojemności 1125 Wh i silnikiem Bosch Performance Line CX zabierze Cię, dokądkolwiek zechcesz. A nawet znacznie dalej.

Rowery elektryczne RM Delite

Delite

na każdą drogę.

Ceny od 26 000 zł
Delite jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu – czy to długim wyprawom, codziennym dojazdom do pracy, wyboistym leśnym ścieżkom, czy stromym podjazdom. Jego wyjątkowe wykonanie, technologia sterowania Riese&Müller oraz czwarta generacja potężnego silnika Bosch Performance Line CX w połączeniu z mocą akumulatora do 625 Wh zapewniają swobodę i absolutną elastyczność. Ty wyznaczasz cele – Delite wyznacza standardy.
 • Riese & Müller Delite
 • Riese & Müller Charger3
 • Riese & Müller Charger3
Rowery elektryczne RM Charger 3

Charger3

Lekkość jazdy.

Ceny od 19 500 zł

Niezależnie od tego, czy chodzi o codzienne dojazdy do pracy czy sportowe przejażdżki, Charger3 nie zawiedzie. Sportowa geometria, dynamiczne zawieszenie z amortyzowanym widelcem, wygodna sztyca oraz najnowsza generacja silnika Bosch, czynią go idealnym e-bikiem do codziennego użycia. Dzięki sprytnym detalom i jasnemu ciągłemu oświetleniu dziennemu jest idealny do jazdy w każdą pogodę.

Rowery elektryczne Supercharger2

Supercharger2

Stylowy z lepszymi osiągami.

Ceny od 25 500 zł

Ten rower zabierze Cię, niemal wszędzie gdzie chcesz. Bez względu na to, jak odległy wyznaczyłeś sobie cel. Dzięki w pełni zintegrowanemu akumulatorowi o pojemniości 1250 Wh i mocnemu silnikowi Bosch Performance Line CX, jest przeznaczony do długich podróży i wygodnej jazdy bez przerw na ładowanie. Daje to tyle swobody, ile oczekujesz od roweru elektrycznego.

 • Riese & Müller Supercharger2
 • Riese & Müller Supercharger2

Rowery górskie MTB:

 • Riese & Müller Superdelite mountain
 • Riese & Müller Superdelite mountain
 • Riese & Müller Superdelite mountain
Rowery elektryczne RM Superdelite mountain

Superdelite mountain

Na długie górskie ścieżki

Ceny od 34 500 zł

Najwyższa przyjemność z jazdy i maksymalne bezpieczeństwo. Model Superdelite Mountain został stworzony z myślą o długich wyprawach terenowych. W pełni zintegrowany akumulator 1125 Wh jest skutecznie wykorzystywany w każdym terenie, niezależnie od tego, czy jeździsz po wysokich górach, czy po stromych szlakach. Najnowsza generacja silnika Performance Line CX i Control Technology z pełnym zawieszeniem toruje drogę na sam szczyt.

Rowery miejskie:

Rowery elektryczne miejskie Swing

Swing

Przesuwa granice miasta

Ceny od 16 500 zł

Holenderka nie ogranicza Cię już do spokojnego poruszania się po mieście. Swing wyrusza na wycieczki, pod górę i w doliny. Płynną jazdę z mocnym silnikiem Bosch dopełnia komfort amortyzowanego przedniego widelca i amortyzowana sztyca wygodnego siodła. Jak można się spodziewać po tradycyjnym rowerze tego typu, ma on również dopasowane kosze na kierownicę i bagażnik.

 • rower elektryczny Riese muller Swing
 • rower elektryczny Riese muller Swing
 • rower elektryczny Riese muller Swing
 • Riese & Müller Homage
 • Riese & Müller Homage
Riese & Müller Homage

Homage

Miasto u Twoich stóp.

Ceny od 27 000 zł

Niespotykany design oraz w pełni zintegrowany akumulator i silnik sprawiają, że wyjątkowy rower Homage nie przejedzie niezauważony. Technologia Riese&Müller Control z pełnym zawieszeniem zapewnia wyjątkowy komfort jazdy i najwyższe bezpieczeństwo. Obniżona rama zapewnia komfort podczas jazdy po mieście, a jeśli chcesz udać się dalej lub wyżej, opcja DualBattery zwiększa pojemność baterii do 1250 Wh zapewniając zasięg nawet powyżej 160 kilometrów.

Riese & Müller Nevo3

Nevo3

Sportowy styl i super wygoda.

Ceny od 18 500 zł

Charakterystyczny design w połączeniu ze zintegrowanym akumulatorem i mocnym napędem sprawiają, że Nevo3 jest prawdziwym klejnotem do codziennego użytku. Imponuje wysokim komfortem jazdy i wygodą dzięki obniżonej ramie. Nawet dłuższe wycieczki to bułka z masłem, dzięki opcjonalnym akumulatorom DualBattery o łącznej pojemności 1125 Wh.

 • Riese & Müller Nevo3
 • Riese & Müller Nevo3

Rowery składane:

 • riese-muller-tinker-rower-skladany-elektryczny-_0000_22_F00762_Tin_Var_CrystlWite_CaneCreek-Sattelstuetze_Cargo-Box_5125
 • riese-muller-tinker-rower-skladany-elektryczny-_0001_22_F00762_Tin_Var_CrystlWite_5125
 • riese-muller-tinker-rower-skladany-elektryczny-_0002_22_F00762_Tin_Var_BlckMtt_5139
Riese & Müller Homage

Tinker

E-bike z reputacją

Ceny od 19 900 zł

Tinker został stworzony, aby sprostać codziennym wyzwaniom w mieście: czy to korki na ulicach, pełne autobusy i pociągi, a masz ze sobą ciężki bagaż – kompaktowa rama wytrzyma wszystko. Tinkera można łatwo zabrać ze sobą komunikacją miejską, pokonać kilka schodków lub szybko schować do samochodu.

Rowery cargo:

 • Rower elektryczny typu Cargo - Supercharger Mixte Riese Muller
 • Rower elektryczny typu Cargo - Supercharger Mixte Riese Muller F00804_MuCha_Mixte_GT_Lig_47_UGrey-Blk_0155
 • Rower elektryczny typu Cargo - Supercharger Mixte Riese Muller F00839_MuCha_Mixte_GT_Tou_47_PrlWhi-Blk_SafetyBar_0537
Riese & Müller Homage

Multicharger Mixte

Wszyscy i wszystko na pokład.

Ceny od 22 500 zł
Zabierasz dwójkę maluchów do przedszkola w ciągu tygodnia, wybierasz się na jednodniową wycieczkę, a może na dużą rodzinną wycieczkę na zakupy? Bez względu na to, jakie masz plany: Multicharger Mixte jest gotowy na wszystko. Co do szczególnie wyróżnia? Prowadzi się z lekkością normalnego roweru elektrycznego, zapewniając jednocześnie najwyższe bezpieczeństwo. A dzięki niskiemu przekrokowi wsiadanie i wysiadanie nie może być łatwiejsze.
Rowery elektryczne Load & PackSter

Load & PackSter

Niezależnie od tego, czy przewozisz troje dzieci czy duże zakupy, rodzinny rower elektryczny przewiezie Was bezpiecznie do celu. Cargo przekonuje łatwą obsługą, komfortem jazdy oraz zastosowaniem przyjaznych dla środowiska materiałów. Obniżony środek ciężkości gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo, a silnik Bosch Cargo zapewniają lekkość jazdy i duży zasięg. Dzięki regulowanemu siodełku i mostkowi, rower w kilka sekund dopasuje się do wszystkich użytkowników.
 • Riese&Müller Load & Packster
 • Riese&Müller Load & Packster
 • Riese&Müller Load & Packster
 • Riese&Müller Load & Packster

Prezentujemy wybrane egzemplarze spośród oferty producenta, pozostałe modele dostępne na zamówienie.