• Marki

    Marki

Marki rowerów elektrycznych

Nasze rowery cechuje innowacyjność, najwyższa jakość wykonania oraz wyjątkowy design. Poznaj światowych liderów wśród producentów rowerów elektrycznych.
Elektryczne rowery Greyp
Rowery elektryczne górskie MTB

Greyp

Greyp Bikes, jako firma siostrzana Rimac Automobili, producenta najpotężniejszego na świecie elektrycznego hipersamochodu, już na wejściu ma silną pozycję na rynku elektryków.

Elektryczne rowery miejskie Riese & Müller

Riese & Müller

Marka dla wymagających rowerzystów, przywiązujących wagę do jakości wykonania, długiej żywotności oraz do wyjątkowego designu tych niemieckich e-rowerów.
Elektryczne rowery miejskie Riese & Müller
Elektryczne rowery miejskie Orbea
Rowery elektryczne Orbea

Orbea

Obecnie Orbea to jeden ze światowych liderów wśród producentów e-bików. Od momentu wyprodukowania pierwszego roweru, wyznacza trendy, oferując wysokiej jakości produkty o innowacyjnych wzorach i materiałach.

Rowery elektryczne górskie MTB

NOX CYCLES

Marka dla wymagających rowerzystów, przywiązujących wagę do jakości wykonania, długiej żywotności oraz do wyjątkowego designu tych niemieckich e-rowerów.

Elektryczne rowery NOX
Elektryczne rowery woom UP
woom UP

woom

Gama woom UP to elektryczne rowery górskie dla dzieci i młodzieży, dzięki którym świat cyfrowych gier i konsoli schodzą na dalszy plan.

Rowery elektryczne vello

VELLO

VELLO to austriacki producent innowacyjnych, stylowych i jednocześnie nienaruszających równowagi ekologicznej składanych e-bike’ów przeznaczone do poruszania się w przestrzeni współczesnego miasta.

Elektryczne rowery VELLO
  • Marki trenażerów

    Marki trenażerów

Trenażery smart

W pełni interaktywne trenażery smart umożliwiają trening przez cały rok. Niezależnie od warunków pogodowych możesz odbywać wycieczki po najpiękniejszych miejscach świata.

Trenażery Tacx
trenażery Tacx

Tacx

Tacx to jedna z niewielu firm, która praktycznie nie korzysta z dostawców zewnętrznych. Ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie przyczynia się do międzynarodowej rozpoznawalności wśród kolarzy na całym świecie. Dziś jest własnością firmy Garmin.

Trenażery Wahoo

Wahoo

Innowacyjne technologie, które wykorzystuje w swoich produktach np. symulacja nachylenia roweru przy podjazdach i zjazdach zbliżają wrażenia z doświadczeniem jazdy na klasycznym rowerze.

Trenażery Wahoo
Trenażery marki Elite
Trenażery Elite

Elite

Marka stworzona blisko 40 lat temu, przez rowerowych entuzjastów. Skupia się wyłącznie na produktach i sprzęcie rowerowym. Dzięki innowacyjnym technologiom tworzy jedne z najnowocześniejszych trenażerów. Modele wyróżniają się łatwością w użytkowaniu i przystępną ceną.