Pierwsze na świecie w pełni podłączone do sieci rowery elektryczne

Greyp Bikes, jako firma siostrzana Rimac Automobili, producenta najpotężniejszego na świecie elektrycznego hipersamochodu, który niedawno połączył siły z Bugatti, już na wejściu ma silną pozycję na rynku elektryków.

Rowery górskie Greyp to nie tylko coś, co zabierze Cię z punktu A do B. Rama z włókna węglowego, geometria enduro o skoku 150 mm z przodu i z tyłu oraz imponujący moment obrotowy silnika – 90Nm przy pojemności akumulatora 700 Wh – to jedne z głównych cech tych e-bike’ów.

Rowery trekkingowe Greyp, nazywane przez producenta „eSUV”, z kolei odziedziczyły po swym górskim kuzynie napęd i koncepcję funkcji inteligentnych, odróżniają się od niego natomiast wykorzystaniem aluminium do budowy ramy, przy odważnej, choć bliższej klasycznej stylistyce.

Greyp nie wyposaża roweru w elementy elektroniczne, ale buduje rower wokół elektroniki. Smartfon staje się integralną częścią roweru, a całość staje się unikalnym połączeniem świata cyfrowego i analogowego.

Linia Greyp G6:

Rodzina G6 to górskie bestie! Rowery e-MTB z pełnym zawieszeniem, baterią 700Wh umieszczoną w ramie z kompozytu z włókna węglowego, o geometrii enduro o skoku 150 mm z przodu i z tyłu. W zależności od modelu maksymalna prędkość wynosi od 25 – 45km/h zarówno na trasie jaki i w terenie. G6 są solidne, lecz wyrafinowane.

Cała linia wyposażona jest w system operacyjny Linux, umożliwiający pełną integrację ze smartfonem, sztuczną inteligencję, gamę sensorów, zintegrowaną kartę eSIM oraz dwie kamery HD pozwalają przenieść się w świat wirtualnej rywalizacji, łącząc e- współzawodnictwo z jazdą na rowerze oraz rejestrując ponad 50 danych telemetrycznych. Parametry techniczne pozostają niezmienne, pozostałe ustawienia są w pełni konfigurowalne przez użytkownika.

Ceny rowerów Linii G6 zaczynają się od 29 500 zł.

Rowery elektryczne NOX

G6.1 BOLD FS

Najprostszy z serii. Wykonany z komponentów najwyższej jakości. Idealny model, aby rozpocząć przygodę z e-MTB. Rozwija prędkość do 25km/h, zarówno na ubitej nawierzchni jak i poza trasą.

G6.2 EXPERT FS (trail)

G6.2 EXPERT FS

Nie bez powodu, producent określa go mianem zdobywcy gór. Wyposażony w wyższej klasy osprzęt m.in. amortyzatory Rock Shox Lyrik RC i Monarch RT3, pneumatyczne siodełko oraz koła DT Swiss H 1700 Spline. Maksymalna prędkość w górskim terenie to 25km/h.
 • G6.2 EXPERT FS (trail)
 • G6.2 EXPERT FS (trail)
 • G6.3 REBEL FS
 • G6.3 REBEL FS
Greyp rower elektryczny g6.3

G6.3 REBEL FS

Prawdziwa terenowa bestia. Wyposażony w koła Crank Bros Iodine 3 i potężny silnik o mocy 460W, dzięki któremu nawet w górskim terenie rozpędza się do 45 km/h*.

* Zapoznaj się z wytycznymi dotyczącymi Szybkich Rowerów (Speed Pedelec)

G6.2 EXPERT FS (trail)

G6.X LIMITED

Zwany złym bratem bliźniakiem modeli G6 z komponentami z najwyższej półki to prawdziwa rewolucja w świecie e-MTB. Producent stworzył zaledwie 100 sztuk G6.X. Limitowana edycja ma bardziej agresywną geometrię, kokpit Magura i dodatkowe funkcje bezprzewodowe. E-bike zasilany jest przez silnik MPF, który generuje moc 250 W i 95 Nm momentu obrotowego. Silnik czerpie moc z baterii 700 Wh.
 • G6.X LIMITED (trail)
 • G6.X LIMITED (trail)
 • G6.X LIMITED (trail)
 • G6.X LIMITED (trail)

Linia Greyp G5:

Modele G5 to gama rowerów cross-country typu hardtail, które idealnie sprawdzą się na zakrętach poza ubitymi trasami. Zastosowane lekka karbonowa rama, dedykowany silnik MPF, akumulator o pojemności 700Wh, a także wspomaganie walk-assist mode czynią ten model uniwersalnym. Są to innowacyjne rowery przełajowe z technologicznym zapleczem modeli G6, pozwalają jeszcze efektywniej pokonywać trudności terenu i w pełni cieszyć się jazdą.

Ceny rowerów Linii G5 zaczynają się od 20 900 zł.

G5.1

 • G5.1

G5.2

 • G5.2

G5.1

G5.1

G5.2

G5.1

Linia Greyp T5:

Greyp e-SUV to dokładnie to czego potrzebujesz do codziennych dojazdów do pracy i weekendowych wycieczek. T5 łączy wszystkie zaawansowane technologie, które oferuje Greyp z płynną jazdą rowery trekingowego.

 • Greyp T5.1
 • Greyp T5.1
 • Greyp T5.1
Greyp T5.1

T5.1

Greyp T5.1 to rower do wszystkiego, eSUV – rower. który bez wachania możesz użyć do miejskiej przejażdżki, wypadu na leśne ścieżki, czy wyprawy na bezdroża.

Greyp T5,2

T5.2

Greyp T5.2 to jedyny, uniwersalny rower, jakiego kiedykolwiek możesz potrzebować, czy do dojazdów do pracy, do dalekich wypraw, zwykłych przejażdżek lub wszystkiego razem.

 • Greyp T5.2
 • Greyp T5.2
 • Greyp T5.2

Logo Greyp

Prezentujemy wybrane egzemplarze spośród oferty producenta, pozostałe modele dostępne na zamówienie.