Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zapraszamy do salonu w Warszawie!

Velo de Ville

( ilość produktów: 6 )

Wybierz rower elektryczny Velo de Ville doskonale skrojony do Twoich potrzeb

Marka Velo de Ville w świecie rowerów elektrycznych oferuje użytkownikom wyjątkowe doznania. Funkcjonalność jednośladów proponowanych przez tego producenta idzie w parze z wysoką jakością i naprawdę ciekawym designem, który w dodatku podlega personalizacji. Rower elektryczny Velo de Ville stanowi znakomity wybór dla indywidualistów, którzy pragną, by ich maszyna idealnie wpisywała się w ich potrzeby zarówno w kwestii stylistyki, jak i walorów użytkowych. Od samego początku firma jako producent specjalizowała się w rowerach customowych, dzięki czemu dzisiaj świetnie zna potrzeby swoich klientów i w celny sposób na nie odpowiada. Naturalny krok w rozwoju przedsiębiorstwa Velo de Ville – rower elektryczny również mocno czerpie z tych korzeni.

Historia niemieckiej marki Velo de Ville sięga 1966 roku. Początkowo przedsiębiorstwo działało w roli dystrybutora, importując jakościowe rowery z sąsiedniej Holandii. W latach 80. ubiegłego stulecia firma rozpoczęła również działalność produkcyjną, składając jednoślady z jakościowych części. W połowie lat 90. stworzona została pierwsza własna rama roweru. Specjalnością marki było tworzenie rowerów na zamówienie, doskonale spełniających potrzeby użytkowników. Dziś każdy rower elektryczny Velo de Ville również podlega głębokiej customizacji, z której słynie producent.

Cena
-
Rozmiar
Zasięg (km)
Kolor podstawowy
Rozmiar koła (")
Wszystkie filtry

Rower elektryczny Velo de Ville – maszyna dla wymagających indywidualistów

Rower elektryczny Velo de Ville stanowi znakomity wybór dla miłośników jednośladów, którzy doceniają jakość, a także dokonują przemyślanych, świadomych decyzji. Producent kieruje się mottem Your Bike. Custom Made, które trafnie podsumowuje tożsamość marki. Jedną z głównych wartości przedsiębiorstwa, którą się kieruje jest orientacja na klienta. Ponadto firma ceni zrównoważony rozwój, ograniczając ingerencję w środowisko, a jako pracodawca dba o inkluzywne warunki w miejscu pracy – dużą część zespołu pracowników tworzą osoby niepełnosprawne. Marka Velo de Ville chce osiągać cele i wyznaczać przy tym nowe standardy. Rower elektryczny jako ekologiczny środek transportu jest zaś jej szczególnym wyrazem. Inne wartości towarzyszące marce to pasja, partnerstwo oraz wysoka jakość.

Velo de Ville – rower elektryczny do miasta, turystyki i przejażdżek

Decydując się na rower elektryczny Velo de Ville klienci mogą liczyć na maszynę doskonale spełniającą swoje zakładane przeznaczenie. Producent nie dostarcza jednośladów reprezentujących wszystkie możliwe kategorie, lecz skupia się na kilku spośród nich. W ofercie dominują rowery miejskie, trekkingowe oraz wyprawowe. Niezależnie od kategorii, wszystkie łączy jedno – rower elektryczny Velo de Ville ma zapewnić swojemu właścicielowi bardzo komfortowy i niezawodny transport, zarówno na dłuższym, jaki krótszym dystansie.

Rower elektryczny Velo de Ville – rewolucja w mobilności

Orientacja na potrzeby użytkowników od zawsze charakteryzowała ofertę Velo de Ville. Rower elektryczny, który pojawił się w niej po raz pierwszy już w 2009 roku stanowił naturalną kontynuację wynikającą z filozofii tej marki. Dzięki temu propozycje dla siebie znalazły osoby wyjątkowo ceniące ekologię, które chętnie przesiadły się z samochodów na jednoślady. Rewolucja w miejskiej i nie tylko miejskiej mobilności nie mogła ominąć właśnie tej marki.
Warto zaznaczyć, że każdy rower elektryczny Velo de Ville składa się z najlepszych dostępnych komponentów. Za dodatkowy napęd odpowiadają między innymi baterie i silniki firmy Bosch, co doskonale świadczy o jakości tych cenionych jednośladów.
Kolejnym znakiem rozpoznawczym marki Velo de Ville jest przywiązanie do najwyższej ergonomii. Dojazdy do pracy, poruszanie się po mieście czy weekendowe wycieczki nie powinny narażać właściciela roweru na jakiekolwiek niedogodności. Przemyślana konstrukcja hydroformowanych ram pozwala właścicielom tych maszyn poczuć się komfortowo bez konieczności korzystania z usługi bikefitingu. Eksploatacja roweru elektrycznego Velo de Ville to sama przyjemność.

Velo de Ville – rower elektryczny podlegający personalizacji

Poza wspomnianymi atutami jest jeszcze jedna cecha charakterystyczna, z której marka Velo de Ville słynie najbardziej. Chodzi o unikalne podejście do personalizacji roweru. Podczas gdy inni producenci zazwyczaj ograniczają w obrębie konkretnego modelu wybór do jego rozmiaru, rower elektryczny Velo de Ville podlega zaawansowanej personalizacji. Przyszły właściciel konfiguruje maszynę zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Dotyczy to ramy, siodełka, kierownicy i innych kluczowych komponentów wpływających na ergonomię. Wraz z rowerem można także zamówić dodatkowe wyposażenie przygotowane przez wiodących producentów.
Ponadto Velo de Ville to rowery elektryczne cechujące się naprawdę ciekawym i nowoczesnym designem, który jednocześnie czerpie wiele z klasyki. Wygląd roweru ma znaczenie, dlatego rower elektryczny Velo de Ville można zamówić w co najmniej kilkunastu wariantach kolorystycznych, co szczególnie przypadnie do gustu indywidualistom.
Najwyższa funkcjonalność połączona z wielowymiarową customizacją przekłada się na dużą popularność rowerów elektrycznych Velo de Ville.

pixel