Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zapraszamy do salonu w Warszawie!

DYU

( ilość produktów: 1 )

Wybierz rower elektryczny składany DYU doskonale skrojony do Twoich potrzeb

Firma Hongkong DYU Technology Limited - właściciel marki DYU - istnieje już od dłuższego czasu. Ta firma z siedzibą w Shenzhen została założona w 2016 roku z wyraźnym celem rozwoju i produkcji e-rowerów i skuterów. Od tamtego czasu wyprodukowała i sprzedała już ponad 1 000 000 e-bike'ów do ponad 60 krajów na świecie

To, co wyróżnia DYU, to wyjątkowe podejście do projektowania, a także coś więcej niż przystępny model cenowy.

Założyciel DYU Leven Lee projektuje rowery elektryczne od ponad 10 lat. Lee wykazywał pasję do inżynierii w bardzo młodym wieku – teraz koncentruje się na rowerach elektrycznych. Podczas uzyskiwania tytułu magistra na Uniwersytecie Pekińskim zdecydował się poświęcić branży czystej energii, do dziś stara się żeby mikromobilność przynosiła jej użytkownikom przyjemność z takiego sposobu poruszania się po mieście.

DYU to firma z zapleczem i potencjałem

DYU posiada własne Centrum Inżynierii Inteligentnej Mobilności - integrujące badania, edukację i produkcję. Do tej pory DYU posiada 100 patentów w kraju i za granicą.

Misja firmy DYU

Dążenie do czystszej społeczności i zielonej planety! DYU ceni technologię, talent i wierzy, że czysta energia będzie przyszłością.

DYU, zabawna i niesamowita przejażdżka - przejedź się z nami w przyszłość!

pixel