Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zapraszamy do salonu w Warszawie!

Greyp

( ilość produktów: 2 )

Wybierz rower elektryczny Greyp doskonale skrojony do twoich potrzeb

Chociaż marka rowerów elektrycznych Greyp nie może się jeszcze pochwalić dekadami tradycji – narodziła się w 2013 roku, już dziś bez wątpienia należy do największych i najważniejszych graczy na rynku e-bike'ów. Założone przez Mate Rimaca przedsiębiorstwo jest firmą siostrzaną Rimac Automobili – odpowiadającego za opracowanie najpotężniejszego na świecie elektrycznego hipersamochodu. Doświadczenie zdobyte w elektrycznej motoryzacji pozwoliło marce Greyp stać się jednym z pionierów w produkcji nowoczesnych rowerów elektrycznych.

Co zadecydowało o sukcesie Greyp? Rower elektryczny tego producenta to jednoślad wprost nafaszerowany elektroniką, która daje jeszcze większą satysfakcję z jazdy i rozszerza możliwości związane z elektromobilnością, zarówno w mieście, jak i w trakcie pokonywania dłuższych tras. Chorwackie przedsiębiorstwo przedstawia się jako firma o wyraźnym profilu technologicznym. Rower elektryczny Greyp jest maszyną, która łączy w sobie dużą moc z pojemnym akumulatorem i energooszczędnością, pozwalającą na wydłużenie tras. Doskonale wiemy, że wśród klientów Ecykloepedii nie brakuje fanów kolarstwa będących jednocześnie miłośnikami technologii, dlatego rowery elektryczne Greyp stanowią ważną część naszego asortymentu!

Rozmiar koła (")
Wszystkie filtry

Rower elektryczny Greyp – filozofia marki

Marka rowerów elektrycznych Greyp narodziła się z miłości do kolarstwa oraz nowych technologii. Producent szczyci się faktem, że stworzył pierwszy na świecie w pełni zdigitalizowane rowery elektryczne. Dzięki nim pasjonaci jednośladów oraz gadżetów mogą łączyć swoje pasje, spędzając czas na świeżym powietrzu. Pierwsze prototypy rowerów powstały jeszcze w ścisłej współpracy z Rimac Automobili, czyli przedsiębiorstwem produkującym innowacyjne auta elektryczne, jednak od kilku lat marka zaczęła tworzyć nowy etap w swojej historii.
Rowery elektryczne Greyp w swej części mechanicznej korzystają z najlepszych dostępnych na rynku podzespołów. Wśród nich znajdują się między innymi dwutłoczkowe lub czterotłoczkowe hamulce i tarcze hamulcowe o dużej średnicy gwarantujące skuteczne i bezpieczne zatrzymywanie jednośladu. Amortyzację zapewniają widelce producentów takich jak Rock Shox, a za napęd odpowiadają podzespoły doskonale znanej zwłaszcza w świecie MTB marki SRAM.

Greyp – rower elektryczny do zadań specjalnych lub do miasta

Producenci elektrycznych jednośladów doskonale zdają sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb miłośników kolarstwa. Fakt ten nie jest obojętny również twórcom marki Greyp. Rower elektryczny tego producenta reprezentuje najczęściej jedną z dwóch popularnych kategorii – rowerów MTB oraz jednośladów przeznaczonych do poruszania się po mieście.

Te pierwsze znakomicie radzą sobie w zróżnicowanym terenie. Odpowiednio skalibrowany napęd elektryczny zapewnia dodatkowe waty mocy w trakcie wymagających podjazdów. Wysokiej klasy osprzęt, niezawodne amortyzatory o dużym skoku oraz opony o odpowiedniej szerokości i agresywnym bieżniku ułatwiają pokonywanie tras na nierównej i wymagającej nawierzchni.

Rowery elektryczne Greyp w wersji miejskiej pozwalają swoim właścicielom niezwykle komfortowo poruszać się po ścieżkach rowerowych i ulicach bez zbędnego przemęczania się, gdy teren jest pofałdowany. W razie potrzeby jednoślady reprezentujące tę kategorię mogą posłużyć do dłuższych przejażdżek za miasto, między innymi ze względu na wyposażenie w pojemną baterię.

Rowery elektryczne Greyp – elektromobilność na najwyższym poziomie

W przypadku marki Greyp rower elektryczny jest czymś więcej niż doskonale zaprojektowanym i wykonanym jednośladem, wyposażonym w dodatkowy napęd elektryczny. Twórcy śmiało wprowadzają do swoich maszyn cyfrowe technologie zwiększające satysfakcję i wygodę użytkowników. Ciekawym tego przykładem jest nowoczesne oświetlenie zintegrowane z przednią i tylną kamerą.
Ponadto rower elektryczny Greyp współpracuje z dedykowaną aplikacją mobilną wyposażoną w nawigację oraz zaawansowane funkcje fitness. Elementami zestawu są pasek do pomiaru tętna oraz złącze USB-C. Znajdujące się na pokładzie systemy elektroniczne przyczyniają się do lepszego komfortu jazdy, precyzyjnej kontroli nad rowerem i osiągania wydajnej mocy przy minimalnym zużyciu energii. Nie bez znaczenia pozostają zaawansowane systemy antykradzieżowe.

Wygodny rower elektryczny Greyp z doskonałymi podzespołami i wyposażeniem

Każdy rower elektryczny Greyp stanowi przemyślaną konstrukcję. Oprócz doskonałych podzespołów na uwagę zasługują ergonomiczne ramy i uchwyty, dzięki którym podczas jazdy użytkownik zachowuje wygodną pozycję, nawet na trudnych i wymagających trasach oraz podczas liczących nawet 100 km wycieczek. Precyzyjne wykonanie sprawia, że rower po zakupie jest gotowy do jazdy i działa niezawodnie przez wiele lat, zwłaszcza gdy jest regularnie serwisowany.

Unikalny styl rowerów elektrycznych Greyp

Design rowerów elektrycznych Greyp bardzo dobrze wpisuje się w technologiczną tożsamość marki. Każdy z jednośladów to wizualnie dopracowany rower przyszłości z ewidentnym zacięciem sportowym, co jest szczególnie widoczne w przypadku modeli MTB.
Komu przypadnie do gustu marka Greyp? Rower elektryczny tego producenta to sprawdzona propozycja dla wszystkich entuzjastów nowych technologii, którzy jednocześnie pasjonują się kolarstwem lub traktują jednoślad jako ważny i wydajny środek transportu w miejskiej dżungli!

pixel