Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zapraszamy do salonu w Warszawie!

woom

( ilość produktów: 1 )

Wybierz rower elektryczny woom idealnie skrojony do potrzeb twojego dziecka

W ecyklopedii doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że kolarstwo z całą pewnością zalicza się do sportów rodzinnych. To właśnie rodzice bardzo często zaszczepiają w swoich podopiecznych pasję do jednośladów. W podobny sposób narodziła się marka woom. Rower elektryczny tego austriackiego producenta cieszy się dziś doskonałą renomą. Historia marki jest krótka, ale spektakularna. Jej założyciele przez kilka lat poszukiwali idealnych jednośladów dla własnych dzieci. Nie mogąc znaleźć propozycji doskonale spełniające ich oczekiwania, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Potrzeba chwili przerodziła się w pomysł na biznes, który nieprzypadkowo znalazł uznanie wśród klientów.

Firma woom jest dziś wiodącym producentem rowerów dziecięcych, chociaż istnieje zaledwie od 2013 roku.Rower elektryczny woom to propozycja, która zgodnie ze współczesnymi trendami musiała znaleźć się prędzej czy później w portfolio producenta. Elektromobilność jest przyszłością, natomiast dzieci naturalnie interesujące się światem nowoczesnych technologii, chętnie spoglądają w stronę rowerów wyposażonych w dodatkowy napęd elektryczny. Dzięki nim mogą przełamywać swoje bariery i wraz z rodzicami już od najmłodszych lat uczestniczyć w dłuższych wycieczkach rowerowych. Z tego powodu rower elektryczny woom zajmuje niezwykle istotną pozycję w ofercie sklepu ecyklopedia, którego misją jest propagowanie kolarstwa!

Rower elektryczny woom – nowe podejście do rowerów dziecięcych

Z punktu widzenia rodziców rower elektryczny woom może okazać się strzałem w dziesiątkę jako prezent dla dziecka. Dlaczego? Nie jest tajemnicą, że współczesne dzieci stoją przed wieloma cyfrowymi pokusami, takimi jak konsole, internet, smartfony czy elektroniczne gadżety, a prócz tego wiele czasu poświęcają na edukację. Niestety często odbywa się to kosztem sportu i rekreacji na świeżym powietrzu. Rozwiązanie tego problemu dostarcza marka woom. Rower elektryczny to propozycja łącząca świat cyfrowy z analogowym. Dzięki temu dzieci bardzo chętnie korzystają z tej współczesnej formy mobilności, jednocześnie przekonując się do aktywności fizycznej.

Jak wiadomo, sport odgrywa ważną rolę w rozwoju dziecięcego organizmu. Rower elektryczny woom to maszyna zaprojektowana w sposób przemyślany, z uwzględnieniem potrzeb dziecka. Jednym z głównych elementów filozofii marki jest idealne dopasowanie geometrii jednośladu do sylwetki dziecka, co zapewnia niezwykłą wygodę podczas jazdy, ale również bardzo korzystnie wpływa na rozwój anatomiczny. Twórcy marki nie spoczywają na laurach, więc każdy kolejny rower elektryczny woom, podobnie jak jego tradycyjne odpowiedniki, jest jeszcze lepiej dopasowany do potrzeb dzieci. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że woom oferuje rowery o bardzo zróżnicowanych rozmiarach, co ułatwia dopasowanie odpowiedniego modelu do wzrostu malucha. Wysoka jakość tych konstrukcji sprawia, że gdy dziecko wyrośnie ze swojego roweru, ta długowieczna maszyna będzie mogła służyć młodszemu rodzeństwu lub znaleźć kolejnego właściciela.

woom – rower elektryczny górski od najmłodszych lat

Dziecięcy rower elektryczny górski to znajdujący się w ofercie naszego sklepu flagowy produkt marki woom. Rower elektryczny, podobnie jak tradycyjny, przeznaczony dla najmłodszych powinien cechować się wygodą i bezpieczeństwem, a jednocześnie stanowić uniwersalną konstrukcję. To właśnie "górale" najlepiej spełniają to kryterium. Komfortowa pozycja, szerokie opony, bardzo skuteczne hamulce – takie wyróżniki poprawiają doświadczenia z jazdy, ułatwiają naukę, jak również zwiększają poziom bezpieczeństwa.

Ponadto rower elektryczny woom sprawia, że pasja do jednośladów może być bez przeszkód dzielona przez całą rodzinę. Dodatkowy silnik wspomaga mięśnie dziecka. Maluchy mogą dzięki temu wyruszać ze swoimi rodzicami na dłuższe wycieczki, a nawet pełnoprawne wyprawy rowerowe. Nie istnieje ryzyko, że nieprzyzwyczajony do wysiłku młody organizm nie podoła wyzwaniu. Jednocześnie rowery elektryczne tego producenta posiadają bardziej restrykcyjne ograniczenie działania silnika. Przestaje on pracować przy prędkości 20 km/h, co zapewnia ostrożniejszą i bezpieczniejszą jazdę.

Rower elektryczny woom – jednoślad pełny innowacji

Na tym nie kończą się zalety woom. Rower elektryczny tej austriackiej firmy w pełni zasługuje na miano innowacyjnego. Atutem maszyn jest wykorzystanie doskonałych podzespołów – napędów, hamulców, amortyzatorów i opon. Ramy wykonane z hydroformowanego aluminium wyróżniają się niezwykle dopracowaną geometrią. Przede wszystkim firma dokładna jednak wszelkich starań, by jednoślady były jak najlepiej dostosowane do potrzeb najmłodszych rowerzystów. Aż 85% komponentów to części rowerowe zaprojektowane specjalnie na indywidualne zamówienie producenta. Oprócz najwyższej ergonomii wiąże się to z jeszcze jedną ważną zaletą. Dziecięcy rower elektryczny woom może ważyć nawet o 40% mniej niż podobna maszyna innego producenta. Ma to ogromne znaczenie dla najmłodszych użytkowników. Niezwykła lekkość rowerów redukuje wysiłek włożony w pedałowanie i ułatwia panowanie nad rowerem, a w tym kontekście liczy się praktycznie każdy gram

woom – rower elektryczny z duszą

Nie bez znaczenia pozostaje stylistyka, do której przywiązuje szczególną wagę marka WOOM. Rower elektryczny powinien być przede wszystkim funkcjonalny, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by przy okazji pozostawał atrakcyjny wizualnie. Rowery woom spełniają oba kryteria. Dopracowana rama świadczy o dbałości o każdy detal, podobnie jak indywidualnie zamawiane części. Atrakcyjny wygląd jednośladu to kolejny argument zachęcający najmłodszych do rozpoczęcia przygody z kolarstwem, która bardzo często trwa przez całe życie!

pixel