Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zapraszamy do salonu w Warszawie!

Riese & Muller

( ilość produktów: 39 )

Wybierz rower elektryczny Riese&Muller skrojony do twoich potrzeb

Niemiecka marka Riese Muller pojawiła się na rynku już w 1993 roku, a więc na długo, zanim rowery elektryczne stały się popularnym środkiem transportu. Przedsiębiorstwo można z całą pewnością uznać za jednego z branżowych liderów i innowatorów. Każdy rower elektryczny Riese Muller stanowi dzięki temu dopracowaną konstrukcję, która powstała na bazie wielu lat doświadczeń producenta.

Czym wśród konkurencji wyróżnia się marka Riese Muller? Rower elektryczny tego producenta cechuje się doskonałą jakością wykonania, zastosowaniem innowacyjnych technologii, takich jak amortyzowane sztyce i podwójne baterie, jak również ergonomią sprzyjającą prowadzeniu jednośladu. Poza tym oferta przedsiębiorstwa jest niezwykle szeroka: obejmuje rowery miejskie, trekkingowe, turystyczne, rowery górskie, jak również rowery cargo. Z tych powodów rowerów elektrycznych Riese Muller nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu ecyklopedia!

Cena
-
Rozmiar
Zasięg (km)
Kolor podstawowy
Przeniesienie napędu
Rozmiar koła (")
Wszystkie filtry

Rower elektryczny Riese&Muller – filozofia producenta

Rowery elektryczne Riese&Muller zdołały już zdobyć w Polsce pokaźne grono entuzjastów. Producent określa filozofię swojej marki poprzez hasło "Born of conviction", co można przetłumaczyć jako "Zrodzone z przekonania". Hasło nie jest pustym sloganem, ponieważ każdy rower elektryczny Riese&Muller jest dopracowaną i zaprojektowaną z uwzględnieniem najdrobniejszych detali konstrukcją. Dzięki temu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Firma stosuje najlepsze dostępne na rynku podzespoły, a jednoślady cechuje precyzyjna jakość wykonania, przez co słusznie uchodzą one za trwałe i niezawodne. Przemyślane pod względem sylwetki i wymodelowania aluminiowe ramy idą w parze z nienagannie działającymi hamulcami oraz innowacyjnym bezstopniowym napędem. Ważnym elementem jednośladów są napędy elektryczne dostarczane przez dobrze znaną niemiecką firmę Bosch, cieszącą się podobnie jak rowery elektryczne Riese&Muller doskonałą opinią na rynku e-bike'ów. Wybór jednego z modeli Riese&Muller to wybór dokonany bez konieczności zgody na kompromisy.

Riese&Muller – rower elektryczny do wszystkich zadań

Co jeszcze wyróżnia markę Riese&Muller? Rower elektryczny tego producenta doskonale spisuje się w warunkach, do których został zaprojektowany. Marka ma do zaproponowania szeroką i zróżnicowaną gamę jednośladów. Wśród nich znajdują się rowery elektryczne miejskie, rowery turystyczne i trekkingowe, rowery górskie oraz rowery cargo. Każdy potencjalny użytkownik znajdzie w portfolio producenta maszynę, która doskonale odpowie na jego oczekiwania.

Modele miejskie zapewniają sprawne poruszanie się z punktu A do punktu B, wraz z dynamicznym ruszaniem ze skrzyżowania za sprawą idealnie dobranego napędu elektrycznego. Modele turystyczne i trekkingowe pozwalają na pokonywanie dziesiątek kilometrów w wygodnej pozycji przy pełnej amortyzacji, a silnik elektryczny wydłuża możliwy do zrealizowania zasięg podróży. Na rowerach górskich elektrycznych Riese&Muller ich posiadacze pokonują własne bariery. Oczywiście każdy rower elektryczny Riese&Muller w ramach poszczególnych podkategorii posiada swoje własne unikalne atuty.

Innowacje w rowerach elektrycznych Riese&Muller

Pionierskie podejście do elektromobilności jest kolejną cechą charakterystyczną Riese&Muller. Rower elektryczny tej marki zazwyczaj posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym jazda jednośladem staje się jeszcze większą przyjemnością. Jedną z nowatorskich technologii, które można spotkać w górskich rowerach elektrycznych Riese&Muller, stanowi system DualBattery. Podwójna bateria o pojemności wyraźnie przekraczającej 1000 Wh pozwala wydłużyć wydolność silnika elektrycznego nawet do 300 km.

Wśród innowacji proponowanych przez Riese&Muller warto wymienić także amortyzowaną sztycę siodła Cane Creek. W połączeniu z przednim amortyzatorem o bardzo wysokim skoku pozwala użytkownikom nie odczuwać dyskomfortu związanego ze wstrząsami, nawet w trakcie poruszania się po trudnej, nierównej nawierzchni. W niektórych rowerach elektrycznych Riese&Muller można też spotkać bardzo wygodne bezstopniowe napędy.

Riese&Muller – rower elektryczny zaprojektowany z myślą o wygodzie właściciela

Każdy rower elektryczny Riese&Muller z założenia zapewnia swojemu właścicielowi najwyższy poziom wygody. Oprócz wspomnianej amortyzacji, a także napędów elektrycznych dostosowanych do każdej sytuacji, ważną rolę odgrywa w tej kwestii geometria roweru. Ramy jednośladów są poddawane długim testom, aby nadmiernie nie obciążać pleców i stawów rowerzysty w trakcie pokonywania dłuższych tras.

Dopracowany design rowerów Riese&Muller

Zaawansowane technicznie rowery elektryczne Riese&Muller mają jeszcze jeden ważny wyróżnik – ciekawy design, wyśmienicie wpisujący się w aktualne trendy panujące w branży rowerowej. Składają się na niego smukłe i nowoczesne ramy, wewnątrz których doskonale ukryto silniki elektryczne i baterie. Ciekawy efekt wizualny gwarantuje również interesujące malowanie ramy.

Dla każdego miłośnika kolarstwa, którego interesuje pełen innowacji i doskonale wykonany rower elektryczny, Riese&Muller jest wyborem zdecydowanie godnym rozważenia.

pixel