Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zapraszamy do salonu w Warszawie!

Stromer

( ilość produktów: 5 )

Wybierz rower elektryczny Stromer doskonale skrojony do Twoich potrzeb

Stromer to szwajcarska marka rowerów elektrycznych, która istnieje od 2009 roku. Rower elektryczny Stromer to uniwersalna maszyna, które doskonale nadaje się do codziennego poruszania się po mieście, dłuższych wycieczek, a nawet wyczynowej jazdy. Szwajcarska tożsamość marki przekłada się na wysoką jakość tych pojazdów, w których zresztą nie brakuje ciekawych innowacji technologicznych. Bardzo ciekawy design jest kolejnym wyróżnikiem wszystkich propozycji Stromer. Rower elektryczny tej marki to propozycja bezkompromisowa, skierowana do najbardziej wymagających użytkowników, którzy jednocześnie cenią wysoką uniwersalność swoich dwóch kółek.

Przedsiębiorstwo pragnie być postrzegane jako wspierające sport, gdyż również do tego może służyć rower elektryczny Stromer. Marka podjęła współpracę z zespołem Żeglarskim Alinghi Red Bull Racing, który planuje wziąć udział w najbliższej edycji Pucharu Ameryki – najstarszych zawodów żeglarskich na świecie, które tym razem odbędą się w 2024 roku w Barcelonie. Z tej okazji powstał rower elektryczny Stromer ST7 w specjalnej edycji uwzględniającej malowanie w barwach wspomnianego zespołu. Te szybkie i wydajne rowery elektryczne mają za zadanie ułatwić zespołowi mobilność, nie tylko na wspomnianych zawodach, ale również w każdym miejscu, gdzie się pojawi. Co rower elektryczny Stromer może zaoferować pozostałym użytkownikom, którzy zdecydują się na jego zakup?

Cena
-
Rozmiar
Zasięg (km)
Kolor podstawowy
Przeniesienie napędu
Rozmiar koła (")
Wszystkie filtry

Rower elektryczny Stromer – filozofia producenta

Rewolucjonizowanie miejskiej mobilności to jeden z najważniejszych elementów filozofii, jaka przyświeca marce Stromer. Rower elektryczny ma w tych przemianach niebagatelne znaczenie. Stromer udowadnia, że rowery miejskie mogą być nie tylko funkcjonalne i komfortowe, ale także charakteryzować się dużą mocą, umożliwiającą szybkie pokonywanie miejskich alejek, unikanie korków i oszczędzanie czasu, przy zachowaniu wysokiej przyjemności z jazdy. Zdaniem producenta mobilność oznacza wolność.
Zlokalizowany nieopodal szwajcarskiego Berna kampus Stromer to nie tylko fabryka doskonałych maszyn. Każdego dnia opracowywane są tam rozwiązania, dzięki którym rower elektryczny Stromer w pełni zasługuje na miano innowacyjnego, począwszy od geometrii ramy, po oprogramowanie sterujące pracą silnika. Wspomniany kampus to prawdziwe centrum rozwoju elektrycznej mobilności.

Stromer – rower elektryczny bez kompromisów

Chociaż sama marka jest relatywnie młoda, rower elektryczny Stromer od zawsze był z założenia bezkompromisowy, ponieważ producent uczył się na współpracy z liderami. Najlepszym tego dowodem jest dawna kooperacja ze szwajcarską marką rowerów premium BMC. Doświadczenie tego producenta pozwoliło udoskonalić konstrukcję rowerów Stromer. Rower elektryczny reprezentujący tę markę stał się popularny również poza Szwajcarią, na rynkach w Europie i w Stanach Zjednoczonych. Modelem, który odniósł ten sukces okazał się dostępny w ofercie do dzisiaj rower elektryczny Stromer ST1, przeznaczony do codziennego użytku. Znakiem rozpoznawczym tego modelu, podobnie jak jego następców, jest zintegrowana przednia lampka, która poprawia widoczność także w ciągu dnia.

Innowacje technologiczne w rowerach elektrycznych Stromer

Czym jeszcze wyróżnia się oferta marki Stromer? Rower elektryczny tego producenta słusznie jest utożsamiany z innowacyjnym podejściem do dwóch kółek. Przykłady? Model ST2 to pierwszy na świecie rower elektryczny zasługujący na miano cyfrowego, bo w pełni podłączonego do sieci. Producent opracował specjalną platformę OMNI działającą w chmurze, która łączy rower ze smartfonem za pośrednictwem aplikacji. W ten sposób rower elektryczny Stromer uzyskał kilka prestiżowych międzynarodowych nagród.
Rower elektryczny Stromer ST5 zasłynął jako pierwszy na świecie o całkowicie zintegrowanej konstrukcji, praktycznie pozbawionej kabli. Maszyna wyróżnia się także dostępnym trybem sportowym. Obecnie trendy wśród rowerów elektrycznych wyznacza model ST7. Wyposażono go między innymi w system Pinion Smart.Shift odpowiedzialny za inteligentną zmianę przełożenia. Dzięki baterii o pojemności 1440 Wh ten rower charakteryzuje się także niesamowitym zasięgiem do 260 km.

Doskonałe wyposażenie rowerów elektrycznych Stromer

Innowacje to nie jedyny powód, dla którego użytkownicy wyjątkowo cenią markę Stromer. Rower elektryczny tego szwajcarskiego producenta jest zawsze maszyną złożoną z najlepszych komponentów dostępnych na rynku. Gwarantuje to niezawodną obsługę i eksploatację przez wiele lat. Z tego powodu rower elektryczny Stromer stanowi przemyślaną inwestycję dla miłośników dwóch kółek.

Stromer – rower elektryczny z bardzo ciekawym designem

Uwagę zwraca ponadto bardzo ciekawa i nowoczesna stylistyka proponowana przez producenta, która dotyczy geometrii ramy, ale również malowania. Wspomniane zintegrowane lampy doskonale się w nią wpisują. Poszczególne modele podlegają konfiguracji, natomiast Stromer często wypuszczę na rynek również edycje specjalne swoich maszyn. Z tych wszystkich powodów propozycje tego szwajcarskiego producenta są obecne w sklepie ecyklopedia.

pixel