Wahoo KICKR BIKE

cena orientacyjna: 15 999 zł

Interaktywny rower treningowy KICKR Bike to połączenie wszystkich funkcji, jakie w obszarze trenażerów oferuje amerykańska firma Wahoo. Dzięki zastosowanym innowacjom pozwala stworzyć realistyczne doświadczenia treningowe. Jest on nieduży, solidny i niezwykle wygodny w użytkowaniu. Dzięki swojej wadze – 42 kg, sprzęt jest stabilny nawet podczas symulacji zjazdów i podjazdów oraz intensywnych interwałów.

Aplikacja Wahoo Fitness poprowadzi Cię przez łatwą konfigurację pozycji na rowerze KICKR BIKE (5 punktów konfiguracji). Ustaw KICKR Bike na podstawie wyniku z profesjonalnej sesji fittingowej, zrób zdjęcie w celu zmierzenia roweru lub wprowadź wymiary ciała, aby dopasować BIKE do dokładnej geometrii Twojego roweru. Rower KICKR BIKE można również spersonalizować za pomocą własnej kierownicy, pedałów i siodełka.

W KICKR BIKE można dopasować dokładne przełożenia, liczbę biegów, liczbę zębów kasety i zestaw grup od wiodących producentów – SRAM, Shimano i Campagnolo. Cyfrowy wyświetlacz czytelnie informuje o przełożeniu i nachyleniu, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie jesteś na każdym etapie jazdy.

KICKR BIKE bezproblemowo współpracuje z innymi produktami Wahoo i łączy się z komputerami rowerowymi, smartfonami, tabletem lub komputerami ELEMNT GPS.

masa

42 kg

koło zamachowe

5,89 kg

wymiary

1350 x 340 x 880 mm

silnik

elektromagnetyczny

maksymalna moc
2200 W
dokładność pomiaru mocy
+/- 1%
maksymalna symulacja podjazdu

20%

maksymalna symulacja zjazdu

15%

kompatybilność KICKR

Headwind, Climb

kompatybilność urządzeń
iOS, Android, PC (Mac i Windows)
kompatybilność z apkami

m.in. Zwift, Strava, TrainerRoad

wbudowane sensory

sensory pomiaru prędkości, kadencji i mocy

wskaźniki
LED
łączność

ANT+, FE-C i Bluetooth

kalibracja
nie jest wymagana