Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zapraszamy do salonu w Warszawie!

Składaki.

2022-06-18
Składaki.

Rowery składane. rowery rozkładane. Rower który można bez problemu przewieźć nawet w bagażniku małego auta.

Czerwony Volkswagen Polo, wypad na mazury, rozbijasz namiot przy jeziorku, wyciągasz z bagażnika Wigry 4 i objeżdżasz jezioro dookoła czy jedziesz po napoje chłodzące. Kto nie ma takich wspomnień niech żałuję. Wiem że brzmi to trochę boomersko ale mam do tego sentyment. Piękna pogoda, wiatr we włosach, twój rower i ty. I myśl że na końcu drogi skoczymy z roweru wprost do zimnej wody.

Bez użycia specjalnych relingów lub bagażnika rowerowego czasem ciężko jeszcze zmieścić do samochodu nasze dwa koła. Albo spróbujcie zapakować pełnowymiarowego e-bika na przykład do łódki. Dlatego też zdecydowaliśmy się w naszym sklepie promować idee składanego roweru elektrycznego. Dla każdego kto potrzebuje kompaktowych rozwiązań, które w dalszym stopniu są w stanie zastąpić pełnowymiarowy rower.

Przedstawię teraz parę różnych rowerów składanych dostępnych w naszym sklepie.

 VELLO Bike+

Oto Vello! Składany rower elektryczny który łączy retro look z nowoczesnym stylowym dizajnem. W tym przypadku Vello Bike+ najlżejszy składany rower elektryczny. Idealnie wpasowując się w miejskie realia.

Szukanie miejsca parkingowego, stanie w korkach, ponowne szukanie miejsca do zaparkowania naszych czterech kółek. Rower zdecydowanie ułatwia sprawę. Parkujemy w dowolnym miejscu otwieramy bagażnik i w parę ruchów mamy pojazd który możemy, dosłownie wsadzić pod pachę i wejść z nim chociażby do biura. Dołóżmy do tego napęd elektryczny i powstaje nam idealny środek transportu. Zwinny, szybki, gustowny, niezawodny.. Idealny jako transport na tak zwaną “ostatnią mile” Takie jest Vello, zostanie waszym przyjacielem.

Riese & Muller Tinker

Rower zdecydowanie bardziej masywny od wspomnianego wcześniej Vello. Łączy w sobie cechy roweru składanego i normalnego Ebike. Solidna rama oparta o mocny silnik bosch trzeciej generacji. 20 calowe koła i możliwość zmieszczenia go do bagażnika samochodu. Z połączenia tych cech powstał kompaktowy Ebike z 70 km zasięgu na jednym ładowaniu! Jego charakterystyka jest bardzo bliska pełnowymiarowego roweru elektrycznego. Jeździ się na nim wygodnie i stabilnie. Posiada tylny bagażnik do którego można przymocować np. torby. Grube opony pozwalają na jazdę w bardziej wymagającym terenie. Kompaktowe rozmiary sprawią że bez problemu zmieścimy go w domu. Przerzutka w tylnej piaście Enviolo ułatwia poruszanie się w centrach miast, gdzie co chwile dopadają nas czerwone światła. Uniwersalność pozwala na dostosowanie go w paru ruchach do swojego wzrostu. Od 150 cm do 195 cm. Rano jedziemy my, po południu świetnie bawią się nasze dzieci. Oto Tinker, wielozadaniowy, uniwersalny E-bike.

Riese & Muller Birdy

Po pierwsze zaznaczę że to jedyny nie elektryczny rower w naszym sklepie! Jednakże kultowość tego modelu przekracza nasze bariery. Konstrukcja powstała w 1992 roku ciągle robi wrażenie. Rower który się nie starzeje. Widziany chyba we wszystkich odsłonach. Pojazd który pozwala na frywolność w doborze akcesoriów. Innowacyjny jak na swoje czasy system składania okazał się ponadczasowy. Ciężko w to uwierzyć ale rower posiada pełną amortyzację. Tak, składak z tylnym amortyzatorem. My poruszamy się na nim w przestrzeni, a on sam w meandrach czasu zostaje czymś, co zawsze będzie przyciągać wzrok i zadziwiać swoimi rozwiązaniami. Przetrwał próbę czasu.

Wszystkie z wyżej wymienionych rowerów są dostępne do obejrzenia i przetestowania w naszym sklepie. Zapraszamy!

pixel