Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zapraszamy do salonu w Warszawie!

Muli

( ilość produktów: 1 )

Rower elektryczny MULI – filozofia marki

Filozofia marki MULI koncentruje się na solidności. Rowery składane w niemieckiej Kolonii cechuje doskonała jakość. Decydują o tym zastosowane komponenty pochodzące od sprawdzonych producentów, ale to nie wszystko. Kontrola jakości sprawia, że każdy rower elektryczny MULI opuszczający fabrykę legitymuje się dopracowanym wykonaniem. Jednocześnie przedsiębiorstwo podkreśla swoją troskę o środowisko i zrównoważony rozwój, a także pełną transparentność.
Co jeszcze wyróżnia MULI? Rower elektryczny tej marki ma być przede wszystkim przyjazny użytkownikowi, wznosząc miejską mobilność na wyższy poziom. Projekty tych jednośladów odznaczają się bardzo wysoką ergonomią i funkcjonalnością. Z punktu widzenia właściciela tworzy to unikalne doświadczenie związane z jazdą na rowerze, które może być przyjemne także w wydaniu cargo.

MULI – rower elektryczny cargo bez kompromisów

Rower elektryczny MULI stanowi znakomity wybór dla osób, który pragną poruszać się wygodnie po mieście z większym ładunkiem, lecz nie chcą przesiadać się do tzw. dostawczaka. Ogromna przestrzeń ładunkowa została usytuowana przed kierownicą, co ma swoje ogromne zalety – przede wszystkim użytkownik nieprzerwanie może mieć transportowany ładunek w zasięgu wzroku. Przemyślana geometria sprawia, że prowadzenie tego jednośladu jest niezwykle łatwe i przyjemne, nawet przy dużym obciążeniu.
Kolejnym atutem charakteryzującym rower elektryczny MULI jest doskonała stal chromo molibdenowa. Zastosowanie tego właśnie materiału niesie za sobą wymierne korzyści. Konstrukcja legitymuje się ogromną wytrzymałością, a przy tym zachowuje elastyczność, która świetnie tłumi drgania podczas poruszania się rowerem po nierównej nawierzchni.
W projektowaniu tych jednośladów zastosowano rozwiązania, które wyróżniają rower elektryczny MULI na tle innych, przeznaczonych do podobnych zadań. Jest to typowy jednoślad, a nie trójkołowiec, dzięki czemu jest relatywnie wąski i smukły, a w kategorii cargo, mimo dużej ładowności, zasługuje na miano kompaktowej maszyny.

Rower elektryczny MULI produkowany ze wsparciem nowoczesnych technologii

Rower elektryczny MULI powstaje w kolońskiej fabryce w oparciu o nowe technologie. W 2021 roku przedsiębiorstwo zainwestowało w nowoczesnego robota spawalniczego, dzięki czemu w fabryce powstają dopracowane do perfekcji ramy, a także między innymi aluminiowe składane kosze przeznaczone do przewożenia ładunku. Firma zamierza w najbliższych latach udoskonalać tę technologię.
Ciekawym rozwiązaniem stosowanym w rowerach elektrycznych MULI są zróżnicowane napędy. Jednym z możliwych wyborów jest oczywiście tradycyjny łańcuch, ale przyszli właściciele jednośladów mają także do dyspozycji inne rozwiązanie. Rower elektryczny MULI może być napędzany paskiem wzmocnionym włóknem węglowym. W kategorii rowerów cargo marka MULI zdecydowanie zasługuje na miano jednego z liderów oraz innowatorów wyznaczających najlepsze trendy.

Rower elektryczny MULI – czyli nowe oblicze miejskiej mobilności

Dość minimalistyczny i klasyczny styl rowerów elektrycznych MULI znakomicie wpisuje się w oczekiwania współczesnych użytkowników. Design nie jest w tych maszynach najważniejszy, co nie znaczy, że producent potraktował tę kwestię po macoszemu.
Jeszcze ważniejszym wyróżnikiem rowerów elektrycznych MULI jest ich szeroka funkcjonalność. Jednoślad podlega dojść zaawansowanej personalizacji. Przyszli użytkownicy mogą zamówić do niego między innymi tylny bagażnik, fotelik dziecięcy, osłonę przeciwdeszczową, jak również nadajnik GPS. Dzięki dodatkowemu asortymentowi znacznie poszerza się wachlarz potencjalnych zastosowań rowerów elektrycznych MULI.
Wygodne podróże z zakupami? Rekreacyjne wycieczki z małym dzieckiem lub czworonożnym pupilem? A może niezawodny transport ładunku w zakorkowanym mieście? Rower elektryczny MULI zaspokaja te wszystkie potrzeby!

pixel