WYŻEJ, SZYBCIEJ, DALEJ

Czerp więcej radości z jazdy na dwóch kółkach! Dłuższa, bardziej wydajna jazda, pełna synchronizacja z smartfonem i ekstremalne doznania. Poznaj rowery Greyp.

Greyp to innowacyjne rowery elektryczne, które łącząc design, najwyższą jakość wykonania oraz najnowsze technologie otwiera nowy rozdział w historii kolarstwa. Poznaj pierwsze inteligentne e-rowery, które możesz synchronizować ze smartfonem zyskując wysokie osiągi i niespotykaną dotąd radość z jazdy! It’s not a bike. It’s an e-bike!

Greyp rower elektryczny - przetestuj
Greyp rower elektryczny - przetestuj

POKONUJ DYSTANS

Rowery Greyp wyposażone są w mocny 700Wh akumulator, który zapewni Ci dłuższą i bardziej wydajną jazdę. Wykorzystując aplikację Greyp zaplanuj trening oraz wytycz szczegółowo trasę, uwzględniając ukształtowanie terenu i przewyższenie. Dzięki nawigacji oraz kontroli stanu baterii bez przeszkód dotrzesz do wyznaczonego celu.

Greyp rower elektryczny - przetestuj
Greyp rower elektryczny - przetestuj

PRZEKRACZAJ RZECZYWISTOŚĆ

Nie przegap żadnego momentu swojego przejazdu, wbudowane kamery zarejestrują go dla Ciebie! Łącz się na odległość ze swoim rowerem, wysyłaj mu polecenia, rób zdalnie zdjęcia okolicy. Wyposażamy Cię w najbardziej zaawansowane systemy antykradzieżowe, dzięki którym Twój rower będzie bezpieczny. E-rowery wykorzystując sztuczną inteligencję, rozszerzoną rzeczywistość, gamę sensorów, zintegrowaną kartę eSIM oraz dwie kamery HD pozwalają przenieść się w świat wirtualnej rywalizacji, łącząc e- współzawodnictwo z jazdą na rowerze.

Greyp rower elektryczny - przetestuj
Greyp rower elektryczny - przetestuj

WYGRYWAJ Z INNYMI I Z SAMYM SOBĄ

Konkuruj z samym sobą! Śledź zmianę kondycji fizycznej, monitoruj parametry fizjologiczne, planuj treningi i analizuj sukcesy! Dziel się w czasie rzeczywistym przeżyciami z przyjaciółmi, rywalizując z nimi na pierwszej platformie e-rowerowej lub udostępniając swoje dokonania w social mediach!


POZNAJ MOC ROWERÓW GREYP

 • Greyp G5.1
  Greyp G5.1
 • Greyp G5.1
  Greyp G5.1
 • Greyp G5.1
  Greyp G5.1
Rodzina modeli Greyp G5

Modele G5 to gama rowerów eMTB typu hardtail, które idealnie sprawdzą się na zakrętach poza ubitymi trasami. Innowacyjne rowery przełajowe z technologicznym zapleczem modeli G6, pozwalają jeszcze efektywniej pokonywać trudności terenu i w pełni cieszyć się jazdą.

 • Greyp G6.1
  Greyp G6.1
 • Greyp G6.1
  Greyp G6.1
 • Greyp G6.1
  Greyp G6.1
 • Greyp G6.2
  Greyp G6.2
 • Greyp G6.2
  Greyp G6.2
 • Greyp G6.2
  Greyp G6.2
 • Greyp G6.3
  Greyp G6.3
 • Greyp G6.3
  Greyp G6.3
 • Greyp G6.3
  Greyp G6.3
Rodzina modeli Greyp G6

Rodzina G6 to rowery eMTB z pełnym zawieszeniem, baterią 700Wh umieszczoną w ramie z kompozytu z włókna węglowego, o geometrii enduro o skoku 150 mm z przodu i z tyłu. Zależnie od modelu prędkość do której działa wsparcie silnika elektrycznego wynosi od 25 – lub 45km/h zarówno na trasie jaki i w terenie. G6 są solidne, lecz wyrafinowane. Parametry techniczne pozostają niezmienne, pozostałe ustawienia są w pełni konfigurowalne przez użytkownika.

 • Zapisz się na jazdę próbną

  Jesteś zainteresowany przetestowaniem roweru Greyp?
  Zapisz się poprzez formularz. Skontaktujemy się z Tobą by omówić szczegóły.

 • Wybierz model greyp który chciałbyś przetestować:

 • Date Format: DD slash MM slash YYYY
Greyp rower elektryczny - przetestuj

O ecyklopedii

Już wkrótce rowery Greyp do przetestowania w pierwszym w Polsce concept store dedykowanym rowerom elektrycznym.

Ecyklopedia powstaje z myślą o najbardziej wymagających Rowerzystach, którym zależy na wyjątkowych, zindywidualizowanych rozwiązaniach. Odkryj z nami świat rowerów elektrycznych, podnieść poziom komfortu i zyskaj zupełnie nowe doświadczenia podczas jazdy.

Współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami rowerów elektrycznych. Asortyment ecyklopedii zmieniać się będzie wraz z trendami na rynku. Śledzimy nowości, oferując najwyższej jakości produkty, których potrzebujesz. Wszystko po to, by spełnić Twoje oczekiwania i zaspokoić najbardziej wyszukane rowerowe potrzeby.

Wierzymy w różnorodność. Zapewnimy Ci sprzęt, na którym będziesz jeździć w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Wiemy, że nie ma jednego roweru dla wszystkich, ale dopasujemy rower elektryczny do Ciebie i Twoich upodobań.

Rower, który zastąpi wiatr wiejący w plecy, aby podczas weekendu w górach móc wjechać WYŻEJ niż kiedykolwiek wcześniej. Rower, dzięki któremu można zdążyć rano do biura w centrum metropolii SZYBCIEJ niż autem czy komunikacją miejską. Rower, który przyda się po to, aby dojechać DALEJ podczas całodziennej wyprawy wakacyjnej z rodziną czy przyjaciółmi.

Rower elektryczny to ekologiczny środek transportu, który także dostarcza rozrywki. Pozwala na nowo odkryć frajdę z jazdy, podnosi poziom adrenaliny, a przede wszystkim pomaga utrzymać sprawność fizyczną. Dzieci dotrą nim do szkoły i aktywnie spędzą czas wolny na świeżym powietrzu. Jednocześnie rower elektryczny to fantastyczna alternatywa dla maszyn spalinowych.

Misją ecyklopedii jest uświadamianie, jak istotną rolę może pełnić we współczesnym świecie rower elektryczny. Każdego zachęcamy, aby spróbował kolarstwa elektrycznego, bo jest to pełna emocji przygoda oraz ukłon w stronę środowiska. Naszą ideą jest umożliwienie najbardziej wymagającym rowerzystom, przemieszczanie się i spędzanie czasu na elektrycznym rowerze, który będzie dokładnie taki, jakiego potrzebują.

Copyright 2021 ecyklopedia / Polityka prywatności

Designed by OlimpWeb & StudioWa.